Ogłoszenia i intencje mszalne 26.11.2017 XXXIV Niedziela Zwykła Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

Ogłoszenia duszpasterskie

W przyszłą niedzielę rozpoczniemy okres Adwentu, który przygotuje nas na godne przeżycie Świąt Bożego Narodzenia.

W przyszłą Niedzielę I Niedziela miesiąca, zmiana tajemnic w kołach Żywego Różańca.

Msze w tym tygodniu: w poniedziałek nie będzie Mszy u sióstr o 9.00, w pozostałe dni o 18.00, w Jeleniowie Msza w piątek o 17.00

We wtorek litania do św. Antoniego, w środę Nowenna do MB Nieustającej pomocy, w czwartek od 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, w piątek po Mszy Koronka do Bożego Miłosierdzia.

W czwartek święto św. Andrzeja Apostoła.

W sobotę najbliższą zapraszam w imieniu Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym z Wrocławia na spotkanie modlitewne, które będzie zaraz po wieczornej Mszy św.

Jest propozycja całkowicie bezpłatnych szkoleń obsługi komputera dla osób po 50 roku życia. Szkolenia na miejscu w Lewinie. Wymiar godzin szkolenia to 150. Zachęcam osoby po 50 roku życia do doszkolenia się lub nauczenia dobrej obsługi komputera. Komputery zapewnia do nauki organizator. Proszę zainteresowanych o kontakt ze mną. W gablocie szczegółowy plan szkoleń. Zostało tylko kilka ostatnich wolnych miejsc.

W tym roku po raz pierwszy nasza Parafia przyłączy się do ogólnopolskiego Orszaku Trzech Króli 6 stycznia. Proszę o zgłoszenie się osób chętnych do pomocy przy organizacji tego Orszaku. Szukam też sponsorów na nagrody dla najlepszych przebrań w tym dniu. Sponsorzy będą reklamowani na ogólnopolskiej witrynie internetowej. Zapraszam przedsiębiorców do współpracy.

Do chorych w domach przyjdę przed świętami Bożego Narodzenia. Datę podam w późniejszym terminie.

Są  gazety: Gość Niedzielny (w numerze artykuł o naszych organach w Kościele parafialnym), Niedziela.

Niedziela 19.11.2017 XXXIV Niedziela Zwykła-Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

8.00                                +Henryk Ceglarski

9.30                                ++Piotr Borysewicz – 28 rocznica, Jerzy Dutkiewicz, Anna Górna –                                                       urodziny, Stanisław Borysewicz, rodzice z obu stron.

11.00                               ++Maria, Wawrzyniec, Jan, Ludwik Gruca.

12.30                              +mama Karolina – imieniny i urodziny, Msza od dzieci ofiarowana.

Poniedziałek                    9.00 – nie ma Mszy św.

Wtorek                             18.00 – +Ryszard Gruber – 30 dzień po śmierci

Środa                                18.00 – ++Franciszek Bocian – 35 rocznica, Dorota, Franciszek, Jan,                                                    Kazimierz Kruczek, Władysława i Stanisław Kandefer

Czwartek:                        18.00 – O Boże błogosławieństwo, zdrowie dla Pani Aleksandry Maciak z                                             racji 95 urodzin.

Piątek                               17.00 – (Jeleniów) +Czesława Mroszczyk – 30 dzień po śmierci

18.00 –                             +Czesław Janowski – urodziny

Sobota                             18.00 – +Tadeusz Maciak

Niedziela 03.12.2017 I Niedziela Adwentu