Zapraszamy na Gminno-Parafialne Święto Plonów

PROGRAM:

godz. 12.30 – Uroczysta Msza św. w Lewinie w Kościele Parafialnym z poświęceniem Wieńców Dożynkowych
ok. 14.00 – festyn dożynkowy na boisku przy szkole. Ciasta własnego wyrobu, dobra grochówka i bigos, loteria fantowa (każdy los wygrywa)
Wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych.

• Występ Zespołu Ludowego HEYSZOWINA z Kudowy Zdroju.

godz. 15:00 „Pocałunek ognia” – piosenki Wioletty Villas śpiewa Paweł Wenderski (dwukrotny laureat Szansy na Sukces”). Inauguracja projektu dolnośląskiego „Śladami Wioletty Villas”

a ponadto:

• Rodzinny Turniej Scrabble – język polski jest piękny (nagroda dla zwycięskiej rodziny to ogroomnyy tort) dla wszystkich uczestników drobne słodycze. Rodziny powinny zgłaszać swój udział przed 21 września, lub w dniu Dożynek do księdza proboszcza lub do Pani Haliny Tyrawy w bibliotece.

Cały dochód z festynu jest przeznaczony na pokrycie kosztów renowacji organów w Kościele parafialnym w Lewinie Kł.

Zapraszają:

Ks. Jarosław Nitkiewicz, proboszcz