Ogłoszenia i intencje mszalne na 13.10.2019 – XXVIII Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie

Dzisiaj przypada 13 dzień miesiąca. Ostatni miesiąc objawień w Fatimie. O godzinie 16.00 zapraszam na nabożeństwo fatimskie i procesję wokół Kościoła.

Dzisiaj II Niedziela miesiąca, ofiary na tacę składane przeznaczone są na cele remontowe Parafii.

Dzisiaj Niedziela Papieska. Po każdej Mszy do puszek można złożyć ofiarę na stypendia dla uzdolnionych dzieci.

Trwa miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszam wszystkich parafian do wspólnej modlitwy, ale szczególnie dzieci, które będą otrzymywać codziennie obrazki. Nabożeństwa Różańcowe w Jeleniowie w piątek msza o 17.00 potem Różaniec, w pozostałe dni w Jeleniowie Różaniec o 17.00. W Lewinie Różaniec od wtorku do soboty o 17.30, o 18.00 Msza Święta.

Jutro Dzień Edukacji Narodowej – Dzień Nauczyciela. Zapraszam nauczycieli, rodziców, uczniów i parafian na Mszę do Kościoła o godz. 8.00.

Od wtorku Msza o 18.00 W piątek Msza w Jeleniowie o 17.00. Litania do św. Antoniego we wtorek po Mszy, w środę Nowenna, w czwartek od 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi. W czwartek na mszę na 18.00 i potem na spotkanie do sali na plebanii zapraszam Radę Parafialną.

Przy bocznym wyjściu z Kościoła jest wystawiona skrzynka na ofiary na sprzątanie naszego Kościoła oraz kartki wypominkowe na listopadową modlitwę za zmarłych .

Dzisiaj dzień wyborów niech każdy spełni obowiązek według własnego sumienia.

W następną Niedzielę przypada niedziela Misyjna. Z tej okazji będziemy gościć w naszej Parafii kleryków ze zgromadzenia Ojców Klaretynów, którzy nam pomagają w Parafii. Będzie też można za tydzień wesprzeć Zgromadzenie ofiarami do puszki po każdej Mszy św.

Są gazety Gość Niedzielny, Niedziela

13.10.2019 XXVIII Niedziela Zwykła

8.00                                ++Stanisława Milimąka – 4 rocznica, Franciszek Milimąka, Karolina                                                             Słowiak

9.30                                Dziękczynno-błagalna w intencji Pana Andrzeja Wiertelczyk z racji 60                                                             urodzin