Ogłoszenia i intencje mszalne na VI Niedzielę Wielkanocną 26.05.2019r.

Ogłoszenia duszpasterskie

Dzisiaj zmiana godzin Mszy. Msza w Lasku Miejskim o godz. 11.00, w Lewinie o 12.30 na której świętujemy Jubileusze małżeńskie. Zapraszam wszystkich, którzy w tym roku obchodzą swoje rocznice i jubileusze małżeńskie.

W piątek 31.05. święto Nawiedzenia NMP. Zakończenie nabożeństw majowych. W tygodniu majówki w Lewinie: w poniedziałek po Mszy u sióstr o godz. 9.00, w pozostałe dni o godz. 18.00. Codziennie o 17.00 majówki w Jeleniowie. Proszę, aby mieszkańcy wiosek pamiętali o nabożeństwie majowym i w miarę możliwości gromadzili się w swoich kaplicach o dogodnej porze.

W czwartek od 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. W piątek Msza św. w Jeleniowie o 17.00.

W sobotę przed południem odwiedzę chorych w domach. Przez czerwiec po Mszy św. litania do serca Pana Jezusa

W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa. XII Dzień Dziękczynienia –

święto Opatrzności Bożej. Zbiórka ofiar na świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic w kołach Żywego Różańca.

Planowana pielgrzymka do Lichenia się nie odbędzie z powodu małego zainteresowania. Proszę się zgłaszać po odbiór zaliczek.

Są gazety Gość Niedzielny i Niedziela

26.05.2019 VI Niedziela Wielkanocna

8.00                                                    ++Febronia Depka, Józefa Kandzia

9.30                                                    ++Emilia, Marian, Jan, Adam

11.00 (Lasek Miejski!!!)          +Renata Siwula – 5 rocznica

12.30 (Lewin Kłodzki!!!)          W intencji małżeństw obchodzących rocznice i Jubileusze                                                                           małżeńskie.

Poniedziałek                   9.00 –  w pewnej intencji

Wtorek                              18.00 – ++Jadwiga, Teodor Węglarz, Msza od syna Wojciecha                                                                                      ofiarowana

Środa                                     18.00 – ++Bogdan Michaluk – 5 rocznica, Zofia, Władysław, Czesław,                                                                        Michalina

Czwartek                             18.00 – +Mirosław Maliszewski