Aktualny stan burz w Polsce :)
2 kwietnia 2022
Pielgrzymka do Włoch do św. Michała Archanioła i św. Rity – zapraszam
16 kwietnia 2022

Ogłoszenia duszpasterskie 15.05.2022r. V Niedziela Wielkanocna

Photo by Grazka-M-T on Foter.com

Ogłoszenia duszpasterskie 15.05.2022r. V Niedziela Wielkanocna

W minioną II Niedzielę miesiąca na utrzymanie Parafii i niezbędne remonty zebraliśmy 2317,30 Bóg zapłać.

Trwa miesiąc maj. Zachęcam do nabożeństw majowych. Litanię do Matki Bożej odmawiamy w Niedzielę po Mszy w Jeleniowie o 9.30 w Lewinie po Mszy o 11.00. W tygodniu majówka w Lewinie o wtorku do soboty o 18.00, po niej Msza św. W wioskach proszę by pielęgnować zwyczaj majowy.

W czwartek o 16.00 w Kościele spotkanie dzieci klasy IV przed rocznicą Komunii świętej. W piątek o 16.00 w Kościele próba dzieci I komunijnych. Za tydzień w Niedzielę o 16.00 spotkanie w Kościele rodziców dzieci I komunijnych.

Zachęcam do modlitwy za wstawiennictwem św. Rity. W następną Niedzielę przypada 22 dzień miesiąca, gdy wspominamy św. Ritę. Zapraszam na Mszę na 11.00, po niej odmówimy litanię do św. Rity, poświęcimy też przyniesione róże. Jest skrzynka na prośby i podziękowania.

W środę od 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu. Spowiedź przed każdą Mszą i w czasie adoracji.

Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę do Włoch w czerwcu, informacje na stronie internetowej Parafii i u ks. Proboszcza.

Przy wyjściu z Kościoła skrzynka na ofiary na sprzątanie świątyni.

Uroczystość I komunii świętej w Niedzielę 29 maja na dodatkowej Mszy o godz. 12.30, Msza Rocznicy Komunii świętej w Niedzielę 5 czerwca o godz. 11.00

Są gazety Niedziela, Gość Niedzielny.

15.05.2022 – V Niedziela Wielkanocna

8.00                           +Zbigniew Molenda, Msza od Janiny Ciastoń z mężem i dziećmi

9.30                           ++Zofia, Mikołaj Hotała, Jadwiga i Edward Kuźlik, Irena Wolak

11.00                         +Jan Jachimek – 20 rocznica