Bezzwrotne dotacje na uruchomienie własnej działalności dla osób między 18 a 29 rokiem życia, z Dolnego Śląska
8 listopada 2021
22.01, sobota, godz. 18.00, Nabożeństwo i Msza św. do św. Rity z Cascii
8 stycznia 2022

Ogłoszenia duszpasterskie 16.01.2022r. – II Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie 16.01.2022r.

Dzisiaj na mszy o 11.00 nasi ministranci młodsi i starsi otrzymają stroje

W minioną II Niedzielę miesiąca na cele remontowe i utrzymanie Parafii zebraliśmy 2371,47 i 100 koron czeskich. Bóg zapłać.

Zachęcam do modlitwy za wstawiennictwem św. Rity. Jest skrzynka na prośby i podziękowania.  22 w sobotę na Mszy o 18.00 modlimy się za wstawiennictwem tej świętej, która jest patronką szczególnie od spraw beznadziejnych, kłopotów małżeńskich, matek i chorych.

We wtorek 18 stycznia od 15.00 będę na kolędzie u osób, które mnie zaprosiły z ul. Kościelnej, Lasek Miejski, Słonecznej, Granicznej, Chopina

W środę 19 stycznia od 15.00 będę na kolędzie u osób, które mnie zaprosiły z ul. Wodnej i Nad Potokiem

Dla spokoju sumienia niektórych informuję, że jestem po komplecie szczepień i jeśli będą chodzili ministranci ze mną, to tylko Ci którzy szczepienia przyjęli.

Rzadko o coś proszę 😊, ale w związku z tym, że wszyscy chętni ministranci nie mogą być ze mną na kolędzie, będę też miał puszkę na wsparcie naszych ministrantów.

Zachęcam do modlitwy o zdrowie dla naszego Pana Józefa, naszego kościelnego, dziękuję osobom, które pomagają mi w przygotowaniu Kościoła do Mszy. Zapraszam chętnych do pomocy.

Są gazety Gość Niedzielny(8zł), Niedziela(8zł).

W styczniu nie będzie spotkania dla rodziców dzieci I komunijnych oraz dla przygotowujących się do bierzmowania. Nie będę też u chorych w styczniu.

W piątek 21.01 na 18.00 do Kościoła zapraszam na koncert kolęd i pastorałek Młodzieżowej Orkiestry Dętej „Kujawia” przy klubie 1 Pomorskiej Brygady Logistycznej.

Orkiestrę tworzą amatorzy w wieku od 8 do 80 lat, którzy ciężko pracują nad osiągnięciem wysokiego poziomu artystycznego (potwierdzają go liczne nagrody). ZAPRASZAM SERDECZNIE

16.01.2022 – II Niedziela Zwykła

8.00                                +Marian Andrzejczak – 7 rocznica

9.30                                Dziękczynna w intencji Angeliki Kras w 26 urodziny, Piotra Pałka w 40 urodziny, Msza od rodziny