22.02 Msza o 18.00 i litania do św. Rity z Cascii, poświęcenie róż
15 października 2022

Ogłoszenia duszpasterskie 05.02.2023r.

Dziękuję bardzo za pomoc przy rozbieraniu dekoracji świątecznych. Msze od wtorku do soboty o 18.00 We wtorek po Mszy litania do św. Antoniego, w środę od 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu, okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św. i na adoracji.

Dzisiaj I Niedziela miesiąca, zmiana tajemnic Żywego Różańca

W sobotę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Szczególnie modlimy się za chorych. Na Mszy wieczornej będzie modlitwa za chorych i możliwość przyjęcia sakramentu namaszczenia chorych.

Za tydzień II Niedziela miesiąca, ofiary na tacę składane przeznaczamy na utrzymanie Parafii i niezbędne remonty.

W najbliższą sobotę przed południem odwiedzę chorych w domach.

W przyszłą Niedzielę o 16.00 na plebanii spotkanie rodziców dzieci I komunijnych.

Przy wyjściu z Kościoła skrzynka na ofiary na sprzątanie świątyni.

Są gazety Niedziela (10zł), Gość Niedzielny (10zł)

05.02.2023 – V Niedziela Zwykła

8.00                           +Zbigniew Molenda, Msza od synów Artura i Dariusza z rodziną

9.30                           w intencji Żywego Różańca oraz o Boże błogosławieństwo dla Pani Józefy Jasińskiej z racji 85 urodzin, intencja od siostry i syna