Ogłoszenia duszpasterskie 17.03.2024r.

W minioną II Niedzielę miesiąca na utrzymanie Parafii i niezbędne remonty zebraliśmy 2952,40 zł i 1 czeską koronę. Wielkie Bóg zapłać za wsparcie.

W poniedziałek nie ma Mszy św.

Msze od wtorku wszystkie w Kościele parafialnym ze względu na remont elewacji przy wejściu na plebanię i kłopoty z tym związane. We wtorek przypada uroczystość św. Józefa, oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.

Dzisiaj o godz. 16.00 nabożeństwo Gorzkich Żali. We wtorek po Mszy litania do św. Antoniego z Padwy, w środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu ponieważ na czwartek przypada na naszą Parafię tzw. adoracja wieczysta.

W czwartek adoracja od 14.00 wg planu:

od 14.00 do 14.30 Róże Pani Jasi Wandolskiej, od 14.30 do 15.00 Róże Pani Basi Matras, od 15.00 do 15.30 Róże Pani Ewy Czyżykowskiej, od 15.30 do 16.00 zapraszam ministrantów i rodziców z dziećmi komunijnymi, od 16.00 do 16.30 zapraszam mieszkańców Lewina, od 16.30 do 17.00 zapraszam mieszkańców wiosek, od 17.00 do 17.30 uczniów szkoły podstawowej i średniej przed bierzmowaniem, od 17.30 adoracja ogólna. Zachęcam do wzięcia udziału w osobistej modlitwie wg własnych możliwości.

Spowiedź przed każdą Mszą.

W piątek Droga Krzyżowa w dwóch miejscach: wracamy do tradycji Drogi Krzyżowej w lesie w Lasku Miejskim. Zapraszam na 17.00 na Drogę Krzyżową do Lasku Miejskiego, po niej Msza w kaplicy w Lasku Miejskim.

W piątek przypada wspomnienie św. Rity, po Mszy w Lasku Miejskim litania do św. Rity i poświęcenie róż.

W Lewinie o godz. 18.00 będzie tylko Droga Krzyżowa dla tych, co nie mogą pójść do Lasku Miejskiego, nie będzie Mszy w Lewinie!

Są w zakrystii paschaliki Caritas na stół świąteczny. Cena 10 zł

Do niedzieli 24 marca po każdej Mszy św. Nowenna w intencji Ojczyzny, zgody narodowej i poszanowania ludzkiego życia przez przyczynę św. Andrzeja Boboli i bł. Ks. Jerzego Popiełuszki

W przyszłą Niedzielę przypada Niedziela Palmowa, pamiątka wjazdu Jezusa do Jerozolimy, na każdej Mszy poświecenie palm.

Szpital w Kłodzku zaprasza Panie od 45 do 74 lat na darmowe badania mammografii. Rejestracja od poniedziałku do piątku od 8.00 do 13.00 osobiście lub telefonicznie: 74 865 11 16. Informacje w gablocie.

25 marca przypada Dzień Świętości Życia. Zapraszam kolejny raz do podjęcia Duchowej adopcji dziecka poczętego zagrożonego zagładą o którym wie tylko Pan Bóg.

Są gazety, Niedziela, Gość Niedzielny

17.03.2023 – V Niedziela Wielkiego Postu

8.00               (1) +Henryka i Franciszek Stefańscy

(2) Dziękczynno-błagalna w intencji Państwa Józefy i Edwarda z racji imienin