Pielgrzymka do Fatimy

Termin: 14-26 czerwiec 2015


Dzień 1 Wyjazd w godzinach popołudniowych około godziny 15:00 i bezpośredni przejazd przez Niemcy do Francji. (nocna podróż).
 
Dzień 2 W godzinach porannych toaleta i śniadanie własne a następnie przejazd do Ars, tam Msza Święta i zwiedzanie miejsc związanych z życiem Św. Proboszcza Jana Vianeya. Kontynuacja podróży do Lourdes. Kolacja i nocleg w hotelu.
 
Dzień 3 Śniadanie. Całodzienne zwiedzanie Lourdes: Msza Święta, Droga Krzyżowa, Grota Objawień oraz miejsca związane z życiem Bernadety Sobiru. Czas wolny, kolacja, a po niej udział w procesji ze świecami.( nocleg )
 
Dzień 4 W godzinach porannych Msza Święta. Śniadanie i wyjazd do Santiago de Compostella. Po drodze nawiedzenie Sanktuarium Asturii – Covadonga. Kolacja i nocleg w Santiago.
 
Dzień 5 Po śniadaniu zwiedzanie Bazyliki Św. Jakuba Apostoła. Udział we Mszy Świętej, nawiedzenie krypty z relikwiami Św. Jakuba. Po południu wyjazd do Fatimy z postojem w Bradze i zwiedzanie Sanktuarium Dobrego Jezusa.Kolacja a po niej wieczorna procesja różańcowa i nocleg.
 
Dzień 6 Śniadanie. Całodzienny pobyt w Fatimie: Msza Święta w dolinie Cova da Iria, nawiedzenie Bazyliki, Droga Krzyżowa. Przejazd do  miejscowości Łucji, Franciszka, Hiacynty oraz zwiedzanie ich domów rodzinnych. Po południu czas wolny, kolacja a po niej udział w wieczornej procesji różańcowej. Kolacja i nocleg w hotelu.
 
Dzień 7 Wczesna Msza Święta w Kaplicy Objawień, śniadanie i wyjazd do Toledo – dawnej stolicy Kastylii, zwiedzanie miasta. Kolacja i nocleg w hotelu.
 
Dzień 8 Śniadanie i wyjazd do Saragossy, Msza Święta w Sanktuarium Matki Bożej na Kolumnie (del Pilar ) a następnie przejazd do Montserrat, podziwianie pięknych plenerów górskich w Monastyrze Katalonii. Kolacja i nocleg w okolicach Barcelony.

Dzień 9 Śniadanie w hotelu, Msza św., zwiedzanie Barcelony: Katedra Św. Eulalii, budynki Antonio Gaudiego z Sagradą Familią, spacer główną aleją Barcelony (La Rambla) do pomnika Kolumba. Powrót do hotelu, wypoczynek nad morzem oraz kolacja i nocleg.
 
Dzień 10 Śniadanie, Msza św. i całodzienny wypoczynek na plaży. Kolacja i nocleg w hotelu.
 
Dzień 11 Po śniadaniu przejazd do Avignon , dawna siedziba papieży , zwiedzanie i kontynuacja podróży do Polski . Nocna podróż .
 
Dzień 12 Planowany powrót około południa i zakończenie Pielgrzymki
 
 
 Świadczenia zawarte w cenie :
Przejazd autokarem
10 noclegów hotelach + (śniadania i obiadokolacja)
– Ubezpieczenie NW i KL
– Przewodnik na całej trasie
Wstępy do zwiedzanych obiektów płatne dodatkowo około 40 € np. Katedry Hiszpańskie, Kolejka linowa w Montserrat, Sagrada Familia