Pielgrzymka na Kanonizację bł. Jana Pawła II i bł. Jana XXIII
Termin: 24.04 – 02.05.2014

Dzień  1 Wyjazd w godzinach popołudniowych około godziny 18:00 i bezpośredni przejazd przez Czechy, Austrię do Włoch. Nocny przejazd
 

Dzień  2 W godzinach porannych toaleta poranna na Autogrilu we Włoszech, śniadanie we własnym zakresie, przejazd do Padwy i Msza św. w Bazylice sw. Antoniego. Zwiedzanie Bazyliki, czas do własnej dyspozycji, przejazd na kolację i nocleg do hotelu w Rimini nad morzem.
 
Dzień  3 Śniadanie w hotelu i wyjazd do Asyżu, nawiedzenie Bazyliki św. Franciszka, Msza św., zwiedzanie i spacer do Bazyliki św. Klary. Przejazd do św. Rity w Casci (patronki spraw beznadziejnych). Przejazd do hotelu pod Rzymem i kolacja. Ok 22.00 wyjazd na plac sw. Piotra i nocne oczekiwanie na Mszę św. Kanonizacyjną. (zabieramy coś do okrycia, od deszczu, śpiwór itp.
 
Dzień  4 Centralne Uroczystośc na Placu św. Piotra, Msza św. kanonizacyjna o godz. 10.00. Po zakończeniu Mszy św. przejazd do hotelu (ten sam hotel co poprzednio),  kolacja. W tym dniu nie przewidujemy zwiedzania Rzymu.
 

Dzień  5 Śniadanie i wyjazd do Rzymu. Całodzienne zwiedzanie Rzymu:Bazyliki większe, Święte Schody, Kooseum (wejście dla chętnych płatne osobno), Forum Romanum, Plac Wenecki, Panteon, Fontanna di trevi, Plac Hiszpański. Powrót do hotelu (ten sam hotel co poprzednio), kolacja, nocleg.
 

Dzień  6 Śniadanie w hotelu i przejazd na Monte Cassino, Msza św. na cmentzru żołnierzy II Korpusu, zwiedzanie klasztoru św. Benedykta. Przejazd do San Giovani Rotondo, Ojciec Pio, zwiedzanie miejsc zwiazanych z Ojcem Pio. Kolacja i nocleg w hotelu
 
Dzień  7 Śniadanie w hotelu i przejazd do Groty św. Michała Archanioła, wyjazd do Lanciano – miejsce cudu Eucharystycznego, przejazd do Manopello – cudowny wizerunek Pana Jezusa, pzrejazd dop Loretto, Sanktuarium loretańskie (Domek z Nazaretu). Kolacja i nocleg w okolicach Rimini.
 
Dzień  8 Po śniadaniu przejazd do San Marino, Msza św. w klasztorze Ojców Franciszkanów, spacer po mieście, możliwość degustacji liierów,  czas wolny, wyjazd w kierunku Polski. Obiadokolacja po drodze w restauracji, płatna indywidualnie.
 
Dzień 9 Planowany powót ok. godz. 8.00 – 9.00 w Lewinie..
 
 
 
Cena : 300 Euro + 400 PLN

Świadczenie zawarte w cenie
-Przejazd Autokarem
-Przewodnik na całej trasie
-Ubezpieczenie NW i KL
-6 noclegów w hotelach + śniadania i obiadokolacje wg planu

Wstępy i opłaty wjazdowe do Wenecji i Rzymu dodatkowo płatne około 30 €